parham شنبه 30 مرداد 1395 04:50 ب.ظ نظرات ()

آموزش کامل اپلیکیشن پیام رسان تلگرام به زبان فارسی


ایرانیان گاهی به شوخی در شبکه های اجتماعی به هم می گویند:

مهاجرت قوم آریایی از واتس آپ و وایبر به تلگرام و اینستاگرام یکی از سریعترین مهاجرت های تاریخ بوده است. اما شاید کمتر فرصت کرده باشیم با این سرزمین جدید آشنا شویم!


در حال حاضر برترین نرم افزار ارتباطی در موبایل و کامپیوتر که تعداد زیادی از کاربران ایرانی را جذب خود کرده،همین دو برنامه اجتماعی  هستند.  این نرم افزارها که قابلیت های بسیار زیادی دارند در تمامی گوشی های اندرویدی، آیفون و ویندوز فون قابل رویت و استفاده میباشد، همچنین امکان استفاده از آنها در ویندوز و لینوکس هم برای کاربران دسکتاپی هم فراهم است.


از طرفی خیلی از کاربران آشنایی کافی با این دو اپلیکیشن پرطرفدار ندارند ، که به نوبه خود باعث دردسرساز خواهد بود ، لذه ما نیز برآن شده ایم تا با جمع آوری مطالب آموزشی در این خصوص ، با تاریخچه و روش کار با این برنامه ها ، آشنا شوند و با امنیت و آگاهی بیشتر اقدام نمایند.


امیدوارم این برنامه مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد.


برای تهیه اطلاعات و ساخت این برنامه که به نوع خود مستلزم سختی های برنامه نویسی و .. میباشد ، زحمت و هزینه هایی متحمل شده ایم ، با این وجود این مجموعه آموزشی دو بخشی را با حد اقل قیمت تقدیم شما کرده ایم. البته ، برای کم کردن حجم این کتاب ، 
بخش آموزش اینستاگرام را در مجموعه ای دیگر تقدیم عزیزان تقدیم میگرد . برای دریافت آموزش کامل اینستاگرام ، از طریق بازار در قسمت سایر برنامه ها قابل دانلود میباشد.


آیا میدانید 
تلگرام توسط چه کسی و دقیقا کجاابداع شد ؟
پاول دوروف را زاکربرگ روسیه می دانند. اوبیشتر از سی سال سن  دارد و به همراه برادرش، بنیان گذار نرم افزار تلگرام محسوب می شود. پاول تقریباً همیشه مشکی می پوشد. چیزی که مورد توجه رسانه ها هم قرار گرفته است..
او سن بیست و شش سالگی نرم افزار پیام رسان Vkontakte را راه اندازی کرد. این نرم افزار در روسیه بسیار فراگیر شد و برای او موفقیت چشم گیری به شمار می آمد.

چنانچه شما هم بی صبرانه مشتاق شنیدن تاریخچه ی پر فراز و نشیب تلگرام هستید پس بیش از این منتظر نمانید و همین حالا دانلود کنید.

اگر با رایانه تان به این صفحه هدایت شده اید میتوانید با استفاده از گوشی همراه خود از تصویر پایین بری دانلود مستقیم این اپلیکیشن اقدام نمایید . البته برای دانلود نیاز به نصب برنامه کیو آر کد ریدر بر روی گوشی هوشمند خود هستید.

QR Cod

کیو آر کد برای دانلود برنامه آموزش کامل تلگرام با گوشی همراه