parham پنجشنبه 13 خرداد 1395 09:21 ق.ظ نظرات ()

آموزش بازاریابی اینترنتی و حضوری و فروشندگی حرفه ای

امروزه با پیشرفت علوم در همه زمینه های بازار فروش و به طور کل تجارت جه به صورت حظوری و چه به صورت اینترنتی و آنلاین دستخوش تحولات شگرفی شده تا جایی که فقط با آموختن علوم جدید بازاریابی و مهندسی فروش میتوان در این میدان نبرد اقتصادی ارزاندام کرد و در این گردونه باقی ماند. این فقط یک متن تبلیغاتی نیست ، شما با نیم نگاهی به اطراف خود به درستی متوجه صحت وسقم موضوع خواهید شد ، 
با فراگیری دروس آ»وزش بازاریابی اینترنتی و حظوری شما فقط با شیوه فروش و تبلیغ آشنا نمیشوید بلکه با ابزار هایی که در امر فروش و بازاریابی دخیل هستند و میتوان به وسیله آنها به درصد فروش بالایی دست یافت.
در ایران بازاریابی حظوری آنطور که باید مورد توجه نیست و در حد یک ویزیتور مشغول به فعالیت هستند که این معضل هم برای فروشندگان و هم برای خود بازاریاب ها باید با فراگیری دروس و دوره ها ی آموزش بازاریابی مرتفع گردد.
شما بازاریاب عزیز یا فروشنده محترم اگر به فکر فروش بیشتر هستید تا سود بیشتری دریافت کنید پس درنگ نکنید همین حالا یکی از دوره های آموزش بازاریابی را انتخاب کنید و خود را با یک بار تهیه کردن این دروس ( فرقی نمیکنه کتاب باشه یا فیلم و صوت و ..) دیدگاه فروشندگی و سبک و سیاق بازاریابی را در خود متحول کنید.
امیدوار و پایدار باشید.