parham سه شنبه 11 خرداد 1395 05:23 ب.ظ نظرات ارزشمندتان ()
 فرصت استثنایی کسب و کار اینترنتی

استخدام دائمی و عضویت رایگان در سیستم کسب درآمد مسبی 

اگر توانایی و امکانات (یک رایانه یا موبایل و یک خط اینترنت) حداقلی را دارید خودتان را برای یک کسب و کار آسان و پر مشغله دعوت کنید

ابتدا در سایت مسبی ثبت نام کنید. بلافاصله پس از ثبت نام ایمیلی از طرف سایت برای شما ارسال می شود بنابراین به صندوق ایمیل خود مراجعه كرده و آن ایمیل را مطالعه كنید سپس کد فعالسازی موجود در آن ایمیل را یادداشت کنید. سپس با استفاده از کدهای فعالسازی، حساب خود کاملا رایگان فعال نمایید.
نکات مهم ثبت نام:

1. در هنگام ثبت نام در وارد كردن آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه، دقت كنید. زیرا کدهای فعالسازی، به آدرس ایمیل و به شماره همراه شما ارسال می شود. آدرس ایمیل وسیله ارتباط ما با شماست.

2. لطفا پس از ثبت نام حتما ایمیل باكس خود را چك كنید. در صورتیكه در بخش Inbox ایمیلی از طرف ما نیافتید بخش Spam و یا Bulk ایمیل خود را نیز چك كنید.

3. شماره حساب باید به نام خودتان باشد. اگر حساب بانکی ندارید، مشکلی نیست. شما حالا ثبت نام خود را انجام دهید. در آینده می توانید بعد از افتتاح حساب بانکی، شماره حسابتان را در پنلتان وارد نمایید.


یک فرصت عالی برای شروع کسب و کار اینترنتی با کمترین هزینه ها

رایگان و دائم استخدام شوید و خودتان کسب درآمد کنیدشرایط و مقررات بخش بازاریابی:

1: در بخش بازاریابی (کسب درآمد) تنها یک بار اقدام به ثبت نام نمایید.

2: عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سایت به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه می باشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل عدم آشنایی به قوانین از تایید آن سر باز زند.

3: بازاریاب باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام در سایتها جدا پرهیز نماید.

4: بازاریاب نباید برای هیچ سایت غیر اخلاقی و یا فیلتر شده تبلیغ نماید.

5: در هیچکدام از سایتهای بازاریاب نباید آموزش کلاهبرداری و یا هر گونه توهین یا شعاری علیه قومیتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد.

6: بازاریاب باید قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی و حقوق مولف و مصنف را رعایت نماید.

7: اعضایی که چند ماه پیاپی به سیستم سایت وارد نشوند حذف خواهند شد. بنابراین تقاضا دارم به این مورد توجه کنید تا متضرر نشوید.


فراموش نکنید نظرات شما برای ما خیلی ارزشمند است.