تبلیغات
استخدام شرکت بازاریابی اینترنتی،خرید اینترنتی،دانلود کتاب و اپلیکیشن - آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف سوخته
منوی اصلی
استخدام شرکت بازاریابی اینترنتی،خرید اینترنتی،دانلود کتاب و اپلیکیشن
خرید آنلاین و تحویل پستی,ثبت نام و استخدام دائم در کار بازاریابی شرکت معتبر،راه اندازی کسب و کار اینترنتی،فروشگاه رایگان,خرید فا
آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف سوخته


از نظر من همه افراد ی که بیکارند و جویای کار ، و همچنین دانشجویانی که دنبال کار های پاره وقت هستند و خانم های خانه دار که میخواهند یک درآمد مستقل داشته باشند ، با کتاب آموزش تعمیر لامپ های سوخته ی کم مصرف ، به راحتی و کمی پشتکار و همت درآمدی بسیار مناسب و حلال کسب نمایند . و خصوصا برق کار های ساختمانی و  نصاب های  آیفون های معمولی وآیفون های تصویری.
شما میتونید با فرا گیری این آموزش ها ، یک کسب و کار در منزل راه اندازی کنید و دیگر اعضا هم آموزش دهید و سفارش های بیشتری برای تعمیرات لامپ کم مصرف بگیرید.آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف سوخته

لامپ کم مصرف چی هست ؟ مسلما همه میدونن که :

یک لامپ کم مصرف یا با نامی دیگر"لامپ فلورسنت فشرده شده"یک نوع لامپ ازخانواده ی لامپ های فلورسنت می باشد.خیلی از لامپ های کم مصرف برای جایگزینی با لامپ های رشته ای و پر مصرف طراحی شده اند و قابلیت بسته شدن به خیلی از سرپیچ های فعلی که برای لامپ های معمولی استفاده می شوند را دارند.در این مقاله قصد داریم علاوه بر آشنایی بیشتر با این نوع لامپ ، مدار الکترونیکی لامپ کم مصرف را مورد بررسی قرار دهیم . 

تعمیر لامپ کم مصرف


یکی از اهداف وزارت نیرو بهینه سازی مصرف انرژی درکشوراست. در همین راستا طرح توسعه استفاده از لامپ های کم مصرف در بخش روشنایی از سوی سازمان بهره وری انرژی ایران (سابا) به اجرا در می آید که سه مزیت را به شرح زیر به دنبال خواهد داشت:
 1- کاهش صورتحساب برق مصرف کنندگان
 2- کاهش میزان سرمایه گذاری جهت تامین تاسیسات تولید و توزیع برق
 3- کاهش آلودگی محیط زیست حاصل از نیروگاهها

نکات ظروری در خصوص کار تعمیرات لامپ کم مصرف :

1- هر فرد با تعمیر لامپ کم مصرف میتونه روزانه 100 تا 150 هزار تومان به طور متوسط درآمد کسب کند.  این برآورد  برای یک نفر است . حال با توجه به آسان بودن و سبک بودن کار ، و همچنین فراگیر بودن آموزش یادگیری آن ، و با توجه به تعئائ نفراتی که در منزل هستند و گرفتن سفارشات از مناطق دیگر (البته با مدیریت کامل پروژه) میتونید به درآ»د بیشتر دست یابید. پس بابت کسب درآمد این شغل نگران نباشید . دلیل لین حرف من هم واضحه ، چون دوره دوره لامپ های کم مصرف است و خرابی های پی در پی آن . هر چند بابت این گونه خرابی های پی در پی باعث نگرانی مرد شده ولی بازار فعلی به این شکل است.

2- در این کتاب سعی شده از اصطلاحات عامیانه جهت برقراری بهتر کلامی بین مخاطبین و کتاب برقرار کند، تا هنرجو احساس بهتری نسبت به دریافت آموزش ها داشته باشد.

3-  چون لامپ های کم مصرف هم از سایر لامپ های روشنایی مستثنی نیستند و باید از برق استفاده کند ، پس چنانچه آشنایی با برق ندارید ، لازم میدانیم طبق آموزش های کتاب پیش بروید و از آن پیروی کنید.

4- راه موفقیت در این کار ، پشت سر گذاشتن شکست های احتمالی می باشد ، پس در حین آموزش و کار با تعمیرات لامپ ، چنانچه با مسائلی روبرو شدید که باعث سردگمی شما شد ، نا امید نشوید و دوبار از اول آموزش شروع کنید ، هر چند آموزش ها سلیس و روان بوده و کارآ»وز به راحتی می تواند ، در همان مرحله اول به تخصص لازم برسد . شروع به جذب مشتری کرده و بازاریابی نماید و درآمد حرفه ای کسب نماید.

5- خب صحبت از مشتری شده ، پس طوری  آموزش ببینید که بعد از هر تعمیر لامپ ، به راحتی بتوانید ، ظمانتی را برای مشتریانتان در نظر بگیرید ، با این کار به مشتریان اطمینان می دهید ، که شما مسلط به کار بوده و این کار باعث جذب بیشتر مشتری میگردد. ( راهنمایی : برای این کار یک دفتر نیاز دارید ، اول بر روی لامپ ها شماره گذاری کنید و در دفتر هم بنویسید ، آدرس و شماره فرد را هم یادداشت نمایید ، اگر لامپی را که تعمیر کردید ، بعد از مدتی (مثلا یک ماه) دوبار خاموش شد ، تضمین نمایید که برایشان به صورت رایگان تعمیر نمایید ( البته گاهی این طور پیش میاد) . با این کار نظر مشتریانتان را بیشتر جلب میکنید و به مشتریان همیشگی تبدیل خواهند شد. 

6- شما برای شروع به کار و تعمیرات لامپ به ابزار های ساده و موجود در بازار نیاز خواهید داشت . سعی کنید با ابزار های با استاندار و امنیت کامل ، کار کنید . پس آنها را تهیه نمایید.


کسب و کار خانگی آسان

آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف سوخته


لیست لوازمی که به آنها احتیاج خواهید داشت :
1- هویه برقی 
2- سیم لحیم (قلع)
3- دم باریک کوچک
4- سیم چین
5- فاز متر
6- قلع کِش
7- اُهم متر ( بجای اُهم متر میتوانید از یک تستر دست ساز استفاده کنید که در ادامه توضیح خواهم داد) 

7 – چنان چه طبق آموزش پیش بروید میتوانید تا 90 درصد لامپ های سوخته را روشن کنید .ولی نکته ای که مهم است اینه که تا وقتی ، در این کتاب در مورد استفاده از برق ، چیزی نگفتیم ، به هیچ عنوان از برق استفاده نکنید .

این کتاب ارزشمند میتونید از کافه بازار دانلود کرده و بر روی گوشی هوشمند خود نصب نمایید .


آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف سوخته