تبلیغات
استخدام شرکت بازاریابی اینترنتی،خرید اینترنتی،دانلود کتاب و اپلیکیشن - آموزش آرایش چشم+میکاپ (سایه چشم)
منوی اصلی
استخدام شرکت بازاریابی اینترنتی،خرید اینترنتی،دانلود کتاب و اپلیکیشن
خرید آنلاین و تحویل پستی,ثبت نام و استخدام دائم در کار بازاریابی شرکت معتبر،راه اندازی کسب و کار اینترنتی،فروشگاه رایگان,خرید فا

آموزش میکاپ (سایه چشم)   آرایش کردن از زمان های بسیار قدیم مخصوصا زمانی که مردم با دارو آشنا شدند ، بین خانمها و آقایان متداول بوده و آنها با علاقه فراوانی برای زیباتر نشان دادن صورتشان می کوشیدند.
 


مطالعه تاریخ باستان به ما ثابت میکند که در دوران ماقبل تاریخ نیز مردان و زنان به بهتر نشان دادن ظاهر خود علاقه مند بودند. نوع آرایش و وسایل آرایشی که در یک فرهنگ و ملیت برای زیباتر و جذابتر نشان دادن به کار میرود ممکن است در فرهنگ دیگر کاملا مردود باشد، اما اکثر مردم از تغییر در مد لباس، مو و آرایش صورت لذت میبرند.


همه ما اسم و سبک انواع آرایش و میکاپ را شنیده ایم.مثلا:آرایش عربی،آرایش خلیجی،آرایش اروپایی که بیشتر برگرفته از سبک و فرهنگ اقوام مختلف در آراستن خود است.که معمولا شاخصه کلی این نوع آرایش ها با رنگها و نقوش مختلف مشخص می شود.آرایش استخری ،آرایش زمستانی و.......که بر اساس مواد مصرفی در آرایش تقسیم بندی می شوند.و آرایش کلاسیک و آرایش لایت و آرایش فشن و.......که هر کدام بر پایه یک مشخصه ای تقسیم بندی شده اند.

اما به صورت کلی آرایش به دو دسته تقسیم می شود :

1- میک‌آپ            2- میکاژ

میک‌آپ آرایش عادی است ؛ اما میکاژ آرایش‌های همراه با گریم که در این آرایش از فون‌های گریم استفاده می‌شود.


 شاید بعضی از دختران نوجوان تمایل زیادی  به آرایش کردن نداشته باشند اما می خواهند زیبا و جذاب به نظر برسند. ما آیتم های زیر را پیشنهاد می کنیم:

1- استراحت کافی
هر شب به مقدار کافی بخوابید. این مقدار بین 6 الی 8 ساعت در نظر گرفته شده است. به اندازه کافی آب بنوشید. از نوشیدنی های الکلی و قندی پرهیز کنید تا بتوانید پوست خوب و جذابی داشته باشید.
2- ابروهای تان را مرتب کنید
ابرو یکی از مهمترین بخش های صورت است و تاثیر زیادی بر صورت دارد. اندازه و فرم آن را می توانید در یک آرایشگاه خوب، تغییر دهید.
3- به صورت و بدن تان مرطوب کننده بزنید
هر روز از یک مرطوب کننده خوب بر صورت و بدن تان استفاده کنید. سعی کنید کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید. حتی در روزهای بارانی از کرم ضد آفتاب استفاده شود و شب ها سعی کنید از کرم مرطوب کننده استفاده کنید که پوست تان نرم و زیبا شود.
4- رژیم غذایی
مصرف میوه و سبزیجات باعث شادابی پوست می شود. سعی کنید قبل از غذا از میوه استفاده کنید تا پوستی شاداب و زیبا داشته باشید.
5- موهای سالم
برای موهای تان از شامپوهایی که مناسب نوع موی شما است، استفاده کنید. اکثر خانم ها هر روز که از شامپو استفاده می کنند، از نرم کننده هم استفاده می کنند؛ به خاطر همین باعث می شود مو چرب و روغنی به نظر برسد.


برای مطالعه بیشتر و آموزش های کامل تر ، کتاب آموزش میکاپ (سایه چشم) این برنامه را از بازار دانلود نمایید.