تبلیغات
استخدام شرکت بازاریابی اینترنتی،خرید اینترنتی،دانلود کتاب و اپلیکیشن - استخدام دائمی،عضویت و همکاری در سیستم فروش پستی فروتل
منوی اصلی
استخدام شرکت بازاریابی اینترنتی،خرید اینترنتی،دانلود کتاب و اپلیکیشن
خرید آنلاین و تحویل پستی,ثبت نام و استخدام دائم در کار بازاریابی شرکت معتبر،راه اندازی کسب و کار اینترنتی،فروشگاه رایگان,خرید فا


استخدام دائمی،عضویت و همکاری 


در سیستم فروش پستی و تبلیغاتی فروتل


   


خرید اینترنتی پکیج کامل آروانت وب                


دعوت به كار و استخدام در فروتل

به جمع همكاران تبلیغاتی فروتل ملحق شوید

برای عضویت و استخدام میتوانید از اینجا وارد شوید 

تمام افراد در هر سنی ، در هر جای ایران می توانند از روشهای مختلف با فروتل همكاری و از آن كسب درآمد كنند.    

آیا واقعا علاقه دارید از طریق اینترنت به صورت کاملا قانونی و منطقی والبته با کمی تلاش و آن هم از طریق همین کامپیوتر و اینترنت درآمد کسب نمایید !

  آیا میدانید فروتل چیست ؟

آشنایی با فروتل(شرکت تعاونی مبتکران توسعه تجارت پارسیان در شهر مشهد)

فروتل مخفف « فروشگاه تلفنی » می باشد.
فروتل از 3 ركن اصلی « فروشنده - شبكه فروش فروتل - خریدار » تشكیل شده است.فروتل سیستم پیشرفته و جامع تبلیغات، بازاریابی و فروش می باشد، این شبكه بسیار گسترده در سراسر ایران از ده ها هزار بازاریاب و سایت اینترنتی و وبلاگ و تركیب انواع روشهای تبلیغات و بازاریابی سنتی و مدرن تشكیل شده است. كلیه كالاها و خدمات مجاز از طریق این سیستم به صورت گسترده قابل فروش است. 

شبكه فروش فروتل به كمك ده ها هزار همكار فروتل، با تمام امكانات و انواع روشهای بازاریابی و تبلیغات به افزایش فروش فروشنده و خرید آسان، ارزان و راحت برای خریدار با مدیریت متمركز فروتل سرویس دهی می كند.

فروتل مجری سرویسهای خرید و فروش با همكاری پست (قبول - جابجائی - توزیع) در سراسر ایران میباشد. با همكاری شبكه بانكی و پست جمهوری اسلامی ایران

دانستنی های فروتل :

آیا می دانید!

 فروتل سرویس دهنده بـــرتر جشــــــنواره فروش اینترنتی ایران است! فروتل 8 بار تســویه حساب در ماه و تسویه حـساب درخواستی دارد
فروتل دامین و سایت مستقل فروشـــگاهــی رایـــگان هدیه می دهد
فروتل سیستم اختصاصی تبلیغاتی به هر فــروشنده هدیـــه می دهد
فروتل تایید تلفنی داشته و كمترین برگـشتی ســـفارشـات را در دارد
فروتل نـــسل جدید سیستم فروش از طریق پست را ارائه كرده است
فروتل هزینه های فروشنده ها در فــــروتل نصــــف سایر شـركتهاست

فروتل دو روش پـــرداخت در محل و آنلایـــــن در خــرید را ارائه می دهد
ظرف یـــك ساعــــت می توانید فروش پستی با فروتل را شروع نمایید


فروتل مجری خرید فروش اینترنتی با همكاری پست، بانكها و سیستمهای تبلیغاتی
به سادگی در كمتر از یكساعت فروتلی شوید    

  

*    روش كار در سیستم کسب درآمد فروتل :

1) این سیستم كسب درآمد به هیچ وجه مطابقتی با سیستم هرمی و زیر شاخه ای ، ندارد و ما هیچ گونه پولی از شما نمی گیریم و خدمات ما برای شما كاملاً رایگان است.

2) در این روش كسب در آمد از شرکت فروش پستی فروتل، نیاز نیست شما صاحب سایت یا وبلاگ باشید و یا برای محصولات تبلیغ نمایید، فقط كافی است عضو سیستم فروتل باشید و از راه های مختلف مانند ارسال ایمیل، اس ام اس ، معرفی از طریق كاغذ و بروشور ، تبلیغ بین دوستان و اقوام ، تبلیغات در روزنامه ها و مجلات و اینترنت و استفاده از امكانات ، راهنمائی ها و آموزشهای تیم بازاریابی فروتل در همین كنترل پنل عضویت خودتان در فروتل و ... سیستم را به دیگران معرفی نمایید و آنها از طریق لینك شما ،عضو سیستم ما شده و یا برای محصولات شرکت پستی فروتل تبلیغات نموده و به فروش رساند. سیستم درصدی از فروش را به عنوان پورسانت به حساب بازاریاب واریز و درصدی را به حساب معرف منظور خواهد كرد.

البته اگر وبلاگی دارید یا صاحب سایتی هستید کار برای شما آسان تر خواهد بود ، هرچند با عضویت در فروتل و به دخواست شما صحب یک فروشگاه مجهز خواهید شد.
3) پورسانت شما تا « یك سطح » قابل محاسبه و پرداخت است، در صورتیكه شخصی كه شما معرفش بوده اید افرادی را عضو سیستم فروتل كرد شما سهمی از آن نخواهید داشت و شما فقط در درآمد افرادی كه مستقیماً توسط شما معرفی شده اند شریك هستید. و این سیستم كسب درآمد به هیچ وجه مطابقتی با سیستم هرمی و زیر شاخه ای ، ماتریسی و... ندارد و و ما هیچ گونه پولی از شما نمی گیریم و خدمات ما برای شما كاملاً رایگان است.
4) درآمدی كه از این طریق كسب می كنید علاوه بر درآمدی است كه از طریق فروش محصولات ما بدست می آورید و می توانید از هر دو روش یا یكی از اینها برای كسب درآمد از طریق فروتل اقدام نمایید.

لینک عضویت همکاری و بازاریابی در فروتل  قابل توجه فروشندگان اینترنتی و غیر اینترنتی  

از مشاغل کوچک و بزرگ خانگی گرفته تا صنایع تولیدی و خدماتی و غیره

اگر فروشنده اید به جمع فروشندگان كالا در فروتل ملحق شوید !

  آیا دوست دارید عضو شبکه سیستم فروش پستی فروتل شوید و درآمد کسب کنید؟ پس خودتان و فروشگاهتان را نادیده نگیرید. با عضویت در این سیستم بهتر دیده شوید.

آیا میدانید روزانه چندین هزار نفر و شاید چندین میلیون نفر برای خرید محصولات مورد نیازشان از طریق اینترنت به سایت های فروشگاهی مراجعه میکنند!، چرا خریدار محصولات شما نباشند؟! ضمن اینکه در سیستم فروشگاهی اینترنتی دیگر نیازی به حظور مستقیم خریدار و فروشنده نمیباشد،وخریدها به صورت پستی تحویل میگردد و دو روش پرداخت امکانپذیر است . 1-پرداخت توسط مامور پست در زمان تحویل محصول 2-پرداخت در هنگام خرید توسط کارت های بانکی.

  فروش محصولات شما در سراسر ایران

محصولات خود را در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال از طریق شبكه گسترده بازاریابی و فروش فروتل به فروش رسانید

اگر فروشنده اید و صاحب فروشگاه هستید فرقی نمیکنه فروشگاه اینترنتی یا یک مکانی در گوشه ای از شهر یا روستا و محصولاتی برای عرضه و فروش دارید ، با عضویت در سیستم فروش پستی فروتل سریع تر و منطقی تر محصولاتتان را همه معرفی نمایید و سریعتر به فروش رسانید.

برای شروع ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام در شبکه فروش فروتل متصل گردید.

صفحه ثبت نام فروشندگان در شبکه فروش فروتل