تبلیغات

در تبلیغات و بازاریابی و فروش سراسری، ایجاد دفاتر شما در سراسر ایران، مدیریت سفارشات، حمل و نقل سراسری، پرداخت آنلاین، دریافت وجه از مشتری پس از تحویل كالا در مقصد در سراسر ایران (COD)، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، ایجاد حراجی، بن تخفیف، بازاریابی تلویزیونی، روزنامه ای، بازاریابی حضوری و پیامکی، ایمیلی، فکسی، بازاریابی هدفمند و... فروتل در خدمت کسب و کار شماست. شبكه تبلیغات فروتل متشكل از بزرگترین تا كوچكترین رسانه های تبلیغاتی ایران است كه بصورت مستقیم با شما ارتباط برقرار می كنند و خدماتشان را در اختیار شما می گذارند و صدها هزار بازاریاب عضو فروتل و امكانات قدرتمند شبكه فروتل نیز در خدمت هستند.

              کد معرف : 54577

               

              در صورت خرابی لینک ثبت نام از اینجا ثبت نام فرمایید


              با عضویت در فروتل در مرحله اول شما به كل رسانه های تبلیغاتی ایران دسترسی مستقیم پیدا می كنید و ثبت و اجرای هر نوع تبلیغ و در هر جای ایران براحتی در دسترس شما قرار می گیرد. اگر می خواهید خدمات و یا کالای (حقیقی و مجازی) خود را در ایران و به صورت گسترده معرفی و بفروش برسانید و یا اگر مایل هستید در خارج از اینترنت و یا روی اینترنت به صورت گسترده یا محلی بفروشید بدون اینکه لازم باشد از روی صندلی کار خود بلند شوید فروتل در خدمت کسب و کار شماست.

              فروتل به تمام اعضای فعال بصورت رایگان دامین و سایت فروشگاهی حرفه ای هدیه می دهد.

              شرکت فروتل با بیش از ده سال سابقه در زمینه بازاریابی و فروش و کسب مقام نخست برترین شرکت ارائه دهنده خدمات فروش پستی ایران در دو سال گذشته در خدمت کسب و کار شماست و با هر سطح تحصیلات و سرمایه اولیه بسادگی می توانید عضو شبكه تجارت فروتل شوید و از خدمات مختلف تجارت الكترونیك و فروش حرفه ای بهره ببرید و شغل خود را ایجاد كنید و یا شغل خود را توسعه و ارتقاء دهید.

              مراحل ثبت نام:

              1) ثبت نام آنلاین به صورت رایگان

              2) فعال سازی خودكار سطح اول (درگاه تبلیغات ایران) و استفاده از امكانات و خدمات گسترده درگاه تبلیغات ایران

              3) ارتقاء سطح پنل موقت (از درگاه تبلیغات ایران به پنل جامع فروشندگی و تبلیغاتی): در صورت تمایل می توانید از داخل پنل موقت اقدام به ارتقاء پنل نمایید و به سرعت کالا و خدمات خود را در سراسر ایران با کمک سیستم گسترده تبلیغات و فروش فروتل به فروش رسانید و از ده ها امکانات بی نظیر و منحصر به فرد تبلیغات و فروش و حمل بهره مند شوید.

              4) دریافت سایت حرفه ای فروشگاهی (رایگان) در کمتر از 48 ساعت

              در صورت خرابی لینک ثبت نام از اینجا ثبت نام فرمایید.

               تماس با ما


              آدرس دفتر روابط عمومی فروتل

              پشتیبانی آنلاین فروتل